Прва победа Хемофарма

ДРУГО КОЛО ЈАДРАНСКЕ ЛИГЕ

• Утакмица је од првог до последњег минута била изједначена, а Вршчани су углавном били у вођству, али не већем од седам кошева

ВРШАЦ, (ФоНет) - У другом колу регионалне Јадранске лиге, кошаркаши Хемофарма победили су у Вршцу екипу Загреба резултатом 80:77 (20:21, 23:19, 17:18, 20:19).

Хемофарму је то прва победа у новој сезони, а Загреб је на старту лиге претрпео други пораз.

Утакмица је од првог до последњег минута била изједначена, а Вршчани су углавном били у вођству, али не већем од седам кошева.

Загрепчани су у финишу успели озбиљно да припрете, јер су смањили заостатак на само један поен (78:77), али је потом Младен Јеремић реализовао два слободна бацања и обезбедио победу Хемофарму.

Хемофарм: Дангубић 7, Ламбић 2, Мараш 10, Митровић, Оташевић, Гагић, Шутало 18, Савовић 6, Пантић 17, Јеремић 11, Петровић 2, Нешовић 7.

Загреб: Мулаомеровић 15, Мршић 8, Симон 12, Бабић, Касун 16, Папа 4, Меј, Ранчић, Ожболт 5, Шарић, Ролин 15.