Нова победа Партизана, први пораз Радничког

НЕКОМПЛЕТНО 14. КОЛО ФУДБАЛСКОГ ШАМИОПНАТА СРБИЈЕ

• До 13. победе (3:0) у шампионату Партизан  је стигао после веома добре игре током свих 90. минута
  • Највеће изненађење је приредио последњепласирани Металац, који је као гост савладао Јагодину са 2:0

БЕОГРАД, (ФоНет) - У утакмици 14. кола шамионата Србије, фудбалери Партизана победили су у Београду екипу Радничког из Крагујевца резултатом 3:0, па сада имају десет бодова више од Црвене звезде, која се састаје са Радом.

До 13. победе у шампионату Партизан је стигао после веома добре игре током свих 90. минута, а стрелци су били Звонимир Вукић у 27, Маркес Андерсон у 48. и Иван Иванов у 61. минуту. Радничком је то био први пораз у овој сезони.

Највеће изненађење је приредио последњепласирани Металац, који је као гост савладао Јагодину са 2:0, а три бода у гостима освојило је и Смедерево, победивши у Ивањици екипу Јавора резултатом 1:0.