За покушај убиства Милана Бека оптужен бивши „земунац“ Александар Здравковић
АНГАЖОВАО ГА ИВАН АДРОВАЦ - МУЖ МАЈЕ АДРОВАЦ ЧИЈИ ЈЕ ДНК ТАКОЂЕ НАЂЕН НА „ЛИЦУ МЕСТА“

АЛЕКСАНДАР Здравковић оптужен је за покушај убиства бизнисмена Милана Бека, саопштило је тужилаштво.
Здравковић је ухапшен у јуну у Вишњичкој бањи у дому у коме живи са родитељима, и то после годину и осам месеци од покушаја убиства Бека, 14. новембра 2014. године.
Осумњичени се опорављао од рањавања јер је, недељу дана пре хапшења, непознати нападач пуцао на њега у Београду док је био у друштву Слађана Констадиновића, припадника „земунског клана“.
И Здравковић је био члан „земунског клана“, али је на суду ослобођен кривице за дела за која је био оптужен.
- Полиција је узела Здравковићев брис и његов ДНК се поклопио са ДНК профилом нађеним на месту пуцњаве, који припада нападачу на Бека - навео је саговорник „Блица“" упознат са истрагом.
На месту пуцњаве нађен је и ДНК профил Маје Адровац, супруге Ивана Адровца, који је, наводно, ангажовао Здравковића за убиство бизнисмена.
Танјуг



















