Министар Стефановић неке председничке кандидате назвао „мишевима”
ОБЈАСНИО ИМ ДА ЈЕ СРБИЈА ЗЕМЉА У КОЈОЈ НАРОД ЖИВИ НОРМАЛНО, А ОДЛУЋУЈУ - ГРАЂАНИ

ФУНКЦИОНЕР Српске напредне странке и министар унутрашњих послова Небојша Стефановић изјавио је данас да је Србија стабилна и суверена земља у којој људи живе нормално и у којој одлучују грађани, а не “стране амбасаде, ни разни квазикандидати”, како је рекао, “мишеви”.
Ми хоћемо да будемо суверена земља, неће нико командовати Србијом, наш план је да народ који живи у овој земљи има економски просперитет, сигурност и стабилност”, рекао је Стефановић за телевизију Пинк.
Истакао је да неће бити дозвољено да у Србији дође до нестабилности, наводећи да земља на добра начин комуницира с велики силама показујући да је суверена држава.
Говорећи о опозиционим председничким кандидатима, Стефановић је казао да “досовски кандидати” само прете и да траже “Вучићеву главу”.
„Треба да знају да се (премијер и председнички кандидат СНС-а Александар) Вучић таквих не плаши, имаћемо прилике да их политички побеђује”, рекао је Стефановић.



















