Михајловић: Јеремић и Ђилас у иностранству говоре све најгоре о Србији

ТВРДИ ДА ЈЕ СА ТИМ ПРВО ПОЧЕО ЈЕРЕМИЋ, А ДА САДА ЂИЛАС „ИДЕ ЊЕГОВИМ СТОПАМА“

           ЧЛАН Председништва Српске напредне странке Зорана Михајловић изјавила је данас да лидери опозиционог Савеза за Србију користе сваки сусрет у иностранству да створе негативну слику о сопственој земљи, како би остварили своје личне интересе.

           "После Вука Јеремића, који не пропушта ниједну прилику да у иностранству говори све најгоре о својој земљи, сада је и Драган Ђилас кренуо његовим стопама, да где год крене заступа себе, а да притом говори све најгоре о својој земљи", казала је Зорана Михајловић.

           Она је навела да је крајње лицемерно да Драган Ђилас говори о "угрожености демократских процеса", "кад Савез за Србију у Србији ради и заговара све што је супротно начелима демократије".

           Како је раније саопштио СзС, један од оснивача тог савеза Драган Ђилас током дводневне посете Вашингтону разговарао је са америчким званичницима о грађанским протестима у Србији, о недостатку дијалога власти и опозиције и немогућности одржавања слободних и фер избора.

           Од почетка сам за изборе, време

           да грађани кажу какву власт желе

           Потпредседница Владе Србије Зорана Михајловић изјавила је да је од почетка за изборе и да је време да грађани добију прилику да на изборима кажу какву власт желе.

           Михајловић је, како се наводи у саопштењу њеног Кабинета, рекла да су избори одлична прилика да се покаже ко се за шта залаже.

           "Избори су прилика и прави начин да се јасно види ко шта ради и како види Србију у будућности. С једне стране имате оне који би насиљем и агресијом дошли на власт, а с друге стране смо ми који се залажемо за мир", казала је Михајловић.

           (Бета)

 

Категорије: 

Слични садржаји

Коментари