Трамп Харис назвао злом и глупом, а New York Post објавио њене несувислости о култури

CNN ОБЈАВИО ДА ЋЕ ОНА ЗА ПОТПРЕДСЕДНИКА САД ПРЕДЛОЖИТИ МАРКА КЕЛИЈА, ЏОШУУ ШАПИРА ИЛИ РОЈА КУПЕРА

* Изборни штаб Камале Харис запретио бившем шефу државе и републиканском кандидату за председника САД “кривичним гоњењем у судским споровима“

* Камала ХАРИС: «Култура – то је одраз нашег момента у наше време, зар не? А данашња култура – то је наше изражавање онога што осећамо у датом моменту“

____________________________________________________________

          РЕПУБЛИКАНСКИ председнички кандидат Доналд Трамп назвао је свог потенцијалног ривала на новемарским изборима, Камалу Харис, „злом и глупом особом“, објавио је New York Post.

          „Харис се може описати са две речи: глупа и зла. То је лоша комбинација“, додатно је нагласио.

          Према њујоршком листу, изборни штаб Харис је запретио бившем шефу државе “кривичним гоњењем у судским споровима“.

          Харис је наследила „изборни фонд“ у који су спонзори демократа улиле стотине милиона долара за несуђену председничку кампању Џоа Бајдена.

          Питање је, међутим, да ли ће успети јер иза ње још нису стале фигуре попут Барака Обаме и Ненси Пелоси.

          Упркос свему, CNN је објавио да она за положај потпредседника САД може предложити: гувернера Пенсилваније Џошуу Шапира, гувернера Северне Каролине Роја Купера, сенатора из Аризоне и бившег астронаута Марка Келија, гувернера Кентакија Енди Бешира, гувернера Илиноиса Џеја Роберта Прицкера, министра транспорта Пита Бутиџича, гувернера Мичигена Гретхен Витмер или гувернера Калифорније Гевина Њусома.

          CNN је такође навео да су Купер, Шапиро и Кели „већ замољени да доставе податке о својим финансијама и друге личне податке.

          Независно од свега, разорно ће на кампању Харис и изборне шансе деловати и њени ораторски „бисери“. Један од њих је већ извукао New York Post.

          Овоме што је Харис изговорила вероватно никакав и ничији коментар није потребан:

          «Култура – то је одраз нашег момента у наше време, зар не? А данашња култура – то је наше изражавање онога што осећамо у датом моменту. Зато смо дужни да увек нађемо времена да изразимо оно што осећамо поводом момента који је одраз радости, а тај одраз, као што знате, наступа ујутро.

           - Морамо наћи начин да изразимо оно што осећамо у том моменту, са тачке гледишта језика и везе са тим како људи доживљавају живот. И ја о томе мислим у оваквом кључу“.

 

 

 

Категорије: 

Слични садржаји

Коментари