Победа Звезде у Чачку

ПОРАЗ РАДА НА СВОМ ТЕРЕНУ

БЕОГРАД, (ФоНет) - У петом колу фудбалског шампионата Србије, фудбалери Црвене звезде победили су у Чачку екипу Борца резултатом 3:0 (2:0) и са учинком од четири победе и једним поразом остали у врху табеле.

Голове за црвено-беле постигли су Каду из једанаестерца у 19, Микић у 31. и Лазовић у 77 минуту.

Јавор је у Ивањици савладао екипу Новог Пазара 1:0, а једини погодак постигао је Рендулић у 61. минуту. Нови Пазар тако ни после петог кола није успео да освоји бод, али ни да постигне гол у Супер лиги.

Рад је на Бањици изгубио од Јагодине 2:1. "Грађевинари" су повели голом Стојиљковића у 80. минуту, али су Јагодинци головима Мудринића у 85. и 90. минуту успели да преокрену резултат.

Смедерево је на свом терену савладало екипу Металца са 1:0, а победоносни погодак постигао је Бојатовић у 88. минуту.

Утакмице Борча - Раднички (Крагујевац) и Спартак – Слобода завршене су безу голова.

Још се састају Партизан - Хајдук и Војводина – ОФК Београд.