Партизан у баражу на Бешикташ

ПОБЕДИО ДАНЦЕ И У РЕВАНШУ У БЕОГРАДУ ГОЛОВИМА МИЛЕТИЋА,  ЈАНКОВИЋА И МАРКОВИЋА

ФУДБАЛЕРИ Партизана пласирали су се у бараж Лиге Европа, пошто су вечерас у Београду победили дански Нордсјиланд са 3:2.

Први меч трећег кола црно-бели су добили са 2:1 на гостујућем терену, па су се укупним резултатом 5:3 пласирали у плеј-оф.

Већ у деветом минуту предност данској екипи донео је Андреас Сков Олсен, да би само два минута касније црно-бели голом Немање Р. Милетића дошли до изједначења, а преокрет је донео Марко Јанковић поготком у 30.

Трећи гол за Партизан постигао је Светозар Марковић, који се уписао у стрелце и у 35. минуту и донео својој екипи предност од два гола разлике.

Нордсјиланд ЈЕ успео ДА у 76. минуту само ублажи пораз поготком Џонатана Амона.

Партизан ће у последњем колу квалификација за Лигу Европа играти против турског Бешикташа, који је елиминисао Ласк укупним резултатом 2:2.