Напредак замало победио Партизан

КРУШЕВЉАНИ ДВА ПУТА ВОДИЛИ, СУДИЈА ЗОРАН ШИРОКИ ИМ НИЈЕ ДОСУДИО ЧИСТ ПЕНАЛ

Стрелци: 1:0 – И. Ивановић у 11, 1:1 – Брежанчић у 14, 2:1 – И. Ивановић у 29, 2:2 – Сума у 65. минуту. Жути картони: Павићевић, Пајовић, Ескић, Милошевић (Напредак), Смиљанић, Н. Р. Милетић, Павловић (Партизан).

Стадион: Младост у Кушевцу. Гледалаца: 5.300. Судија: Зоран Широки. Помоћници: Светозар Живин и Милош Мишкељин.

НАПРЕДАК: Милошевић, Миловановић, М. Ожеговић (од 53. Ђорић), Ескић (од 72. Десанчић), И. Ивановић (од 89. Обрадовић), Бјелош, Зец, Спремо, Пајовић, Павићевић, Ћуковић.

ПАРТИЗАН: Стојковић, Павловић, Вујачић, Тошић, Здјелар, Ђ. Ивановић (од 46. Асано), Брежанчић, О. Ожеговић, Н. Р. Милетић, Ф. Стевановић (од 46. Сума), Смиљанић (од 66. Павловић).

ВРЛО добар меч у Крушевцу, четири гола и по бод Напретку и Партизану. На крају је било 2:2 (2:1), а црно-бели су избегли пораз само захваљујући томе што судија Зоран Широку домаћинима, при њиховом вођству 2:1 није досудио чист пенал.

Домаћи су после три пораза напокон у колони бодови напредовали, црно-бели по први пут ове сезоне нису победили.

Могло је да буде и другачије, чини се да је судија  Широки у надокнади првог полувремена начинио превид, да није свирао једанаестерац за Крушевљане при њиховом вођству од 2:1.

Улазак Асана и Суме је донекле покренуо Партизан, а Напредак се у другом полувремену углавном бранио. Било је то довољно Сави Милошевићу и Партизану да стигну тек до бода.

Оба гола за Напредак постигао је одлични Игор Ивановић.

Саво Милошевић је по завршетку утакмице- неуобичајено за наше тренере – кратко рекао: